Normiopasteen yhteystiedot

Normiopaste Oy

Tampere

Vesimyllynkatu 2, 33310 Tampere
Puh: 010 423 2240

Oitti

Vanha Valtatie 24, 12100 Oitti
Puh: 010 337 3300

Myynti

sähköposti: myynti@normi.fi

Tavaranoudot toimipisteistä:

08.00-15.30

Uusi verkkolaskuosoite 1.9.2018 alkaen

Verkkolaskuosoite: 003721910126
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

ALV-numero: FI21910126

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Toimitusjohtaja

Tommi Saarni

050 313 7679

tommi.saarni@normi.fi

Tuotantopäällikkö

Tampereen ja Oitin tehdas

Antti Kuittinen

050 555 5003

antti.kuittinen@normi.fi

Työpäällikkö

Markus Asp

040 572 7911

markus.asp@normi.fi

Asennuspäällikkö

Mika Palo

040 087 7641

mika.palo@normi.fi

Laatuvastaava

Topias Hietakangas

050 421 1544

topias.hietakangas@normi.fi

Myyntijohtaja

Marko Asp

045 124 4554

marko.asp@normi.fi

Myyntipäällikkö

Tapani Loven

050 411 0079

tapani.loven@normi.fi

Aluemyyntipäällikkö

Vastuualueena Pohjois-Suomi

Ilmari Kurtti

0400 376 117

ilmari.kurtti@normi.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö (Oitti)

Vastuualueena sisäopasteet

Sami Vähäkuopus

050 506 6662

sami.vahakuopus@normi.fi

Aluemyyntipäällikkö

Etelä-Suomi

Niina Tuominen

040 714 1981

niina.tuominen@normi.fi

Avainasiakaspäällikkö myynti ja vuokraus

Pete Hyttinen

045 133 4990

pete.hyttinen@normi.fi

Myyntikoordinaattori

Asiakaspalvelu

Sirpa Hurri

040 714 1970

sirpa.hurri@normi.fi

Hallinto ja laskutus

Toimistopäällikkö

Pia Latonen

040 527 0630

pia.latonen@normi.fi

Talousjohtaja

Petri Rajahalme

040 844 4339

petri.rajahalme@normi.fi

Talouspäällikkö

Kirsi Linnusmäki

050 501 0701

kirsi.linnusmaki@normi.fi

Taloushallinto/Ostoreskontra

Minna Levomäki

050 447 7865

minna.levomaki@normi.fi